Produkty
Kategorie bloga
Wersje językowe
Praktyczne opakowanie
Praktyczne opakowanie

Wszystkie nasze produkty zapakowane są w butelki z dozownikami w formie pompki. Wyklucza to kontakt preparatu kosmetycznego z bakteriami, który jest nieunikniony w przypadku tradycyjnych rozwiązań, wymagających pobierania masy kosmetycznej bezpośrednio za pomocą dłoni.

Bezkontaktowe opakowanie znacząco przedłuża czas przydatności produktu do użycia oraz zwiększa jego trwałość po otwarciu. Dzięki temu nasz preparat zachowa wszystkie swoje właściwości do końca terminu przydatności do użycia. Na potwierdzenie naszych słów przeprowadziliśmy specjalne testy, mające na celu zbadanie zależności pomiędzy trwałością preparatu, a jego opakowaniem.

Dozowniki na butelkach przeznaczonych dla naszych kremów, preparatów złuszczających i wody micelarnej odznaczają się jeszcze jedną niezwykle wygodną cechą – pozwalają dobrać rozmiar kropli do własnych potrzeb i całkowicie odciąć dopływ tlenu do mieszanki. Ogranicza to wysychanie produktu, znajdującego się w szyjce butelki, co ma ogromne znaczenie z punktu widzenia każdej kolejnej aplikacji preparatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl